از اینکه در اینستاگرام با ما همراه هستید، متشکریم.
یک منحنی ساده اما جادویی در ارتباط

یک منحنی ساده اما جادویی در ارتباط

چند روز پیش گذرم به عطاری افتاده بود. وقتی با خانم فروشنده سلام علیک کردم و لیست خریدم را گفتم، کم کم سر صحبت باز شد و در این فاصله گپ دوستانه ای را با هم داشتیم. این ارتباط چنان شکل گرفته بود که اگر دیرم نشده بود حتما صحبت ما به درازا می کشید.
راستی بعضی از آدم ها چطور می توانند در همان چند لحظه اول خودشان را در دل مخاطب جا کنند؟ چه راز و رمزی پشت این موضوع است؟ تا حالا به آن فکر کرده اید؟
شما وقتی با کسی رو به رو می شوید چطور برخورد می کنید؟ آیا این دیدار تاثیر گذار است و می تواند احساس خوبی را در مخاطب شما به یادگار بگذارد؟
آیا نت حالا نکته ای از طرز برخورد خوب/ بدتان را به شما یادآوری کرده اند؟

سؤال ارتباط مؤثر لبخند لیلی فتحی

 

در آن فاصله کوتاه من در دام منحنی ساده و جادویی روی صورت خانم فروشنده افتاده بودم. یک لبخند.:)

همین منحنی ساده ای که بارها و بارها از تاثیر جادویی اش شنیده ایم اما باز هم در برخوردهایمان آن را از یکدیگر دریغ می کنیم.

لبخند زدن ارتباط مؤثر لیلی فتحی
لازم به یادآوری است که قطعا این لبخند زدن در چارچوب ارزش های فردی و دینی و عرفی می گنجد. با این حال می توانیم در طول شبانه روز بارها و بارها این منحنی را روی صورتمان رسم کنیم تا به طور ناخودآگاه روی صورت طرف مقابل هم ترسیم شود.

باز هم می خواهیم این مطلب را فقط خوانده باشیم و هیچ برنامه ای برای پیاده سازی آن نداریم؟ همین حالا تصمیم بگیریم که این نکته را آویزه گوشمان کنیم و این منحنی جادویی را مقابل چشممان بگیریم و بقیه ساعت روزمان را به کمک آن متفاوت و به یاد ماندنی بسازیم.

بچه لبخند ارتباط مؤثر لیلی فتحی

از این لحظه شروع شد… شیرینی تجربه هایتان را با ما شریک شوید. در پایین همین صفحه برایمان بنویسید.
از همین حالا این منحنی ساده جادویی را جدی بگیریم.

پاسخی بگذارید

بستن منو
×
×

سبد خرید